E-İhracat Pazar Araştırması

Hiç kuşkusuz dijitalleşmenin bizlere sağladığı avantajlardan biri olan e-ihracat, sınırların ortadan kalkmasına ve bu sayede dünyanın bir ucundaki insanların/firmaların dünyanın diğer ucunda satış yapabilmesine imkan sağlar.

 

E-İhracat Pazar AraştırmasıMagna Dijital Pazarlama olarak E-İhracat Pazar Araştırması hizmetimizle tüm dünyadaki ihracat potansiyelinizin ortaya çıkartılmasını, ürün ve hizmetlerinize uygun hedef kitlenin belirlenmesini, iletişim kurulacak ve satış yapılacak kişilerin tanınmasını, satış yapılacak global ve yerel platformların tespit edilmesini, rakiplerinizin belirlenmesini ve bu rakiplerin detaylıca analiz edilmesini sağlarız.

Artık ben de ürün ve hizmetlerimle yurt dışına açılmak, satışlarımı yurt dışına kaydırmak ve döviz cinsinden gelirlerimi arttırmak istiyorum diyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

İşletmenizin hacmi ve boyutu ne olursa olsun dünyanın dört bir yanındaki müşterilere ulaşabilir, doğru bir analiz süreciyle global rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

 

E-İhracat Danışmanlık Hizmetleri sayfamıza geri dönebilir ya da  E-ihracat Web Tasarım ve (Optimizasyon) İyileştirme Hizmetlerimizle size nasıl değer katabileceğimizi öğrenebilirsiniz.