İçerik Pazarlaması

Senelerdir başarıyla yürüttüğümüz inbound marketing hizmetlerimiz ile potansiyel müşterilerinize ulaşır kalıcı, ölçülebilir sonuçlar almanızı sağlarız.

 

İçerik pazarlaması, iyi bir hikaye anlatıcılığından daha fazlasıdır; Müşterilerinizi çeken ve eylemi teşvik eden içerik deneyiminin yanı sıra araştırma, analiz ve planlama gerektirir. Hedef kitlenin alışkanlıklarını, sektörel trendleri, hedefleri bir potada eritmek etkili bir içerik stratejisinin bel kemiğini oluşturur.

Magna Dijital Pazarlama olarak web siteniz, sosyal medya mecralarınız dahil her bir dijital platform için hedef kitlenize ve amacınıza uygun özgün içerikleri planlarız, üretiriz, yayınlarız, etkileşimleri takip ederiz. Web sitenizde, broşürlerinizde, Sosyal Medya platformlarındaki metinlerinizi editöryel olarak düzeltir, daha çok etkileşim alacak hale getiririz. 

İçerik Pazarlama Sürecimiz Nasıl Çalışır?

Şirketiniz için geliştirdiğimiz dijital pazarlama stratejisiyle uyumlu içerik geliştirme konusunda uzmanız.

Aşama 1 – Doğru hedef kitleyi belirleriz
Aşama 2 – Hedef kitlenize uygun, optimize, özgün ve eyleme teşvik eden içerikleri planlar, üretir, yayınlarız.
Aşama 3 – Sonuçları inceleyip raporlarız. Yeni verilere göre yeni stratejiler belirler, yeni aksiyonlar alırız.
Aşama 4 – Fırsatları kalıcı müşterileriniz haline dönüştürürüz.

İçerik Pazarlaması İle Neyi Amaçlarız?

Tüm mecralarda kalitenizi ve değerinizi doğru kitleye, doğru zamanda iletmenize yardımcı oluruz. Tüm mecralarda daha tanınır olmanızı sağlarız.

Global ve Yerel referanslarımızı görmek için linki tıklayabilir, SEO Analiz ya da diğer Dijital Pazarlama Hizmetlerimizle size nasıl değer katabileceğimizi öğrenebilirsiniz.