Özel Projeler

Magna Dijital Pazarlama olarak özel tasarım geliştirmekteki yılların deneyimiyle, işletmeniz ve sektörünüz için özelleştirilmiş, işlevsel ve modern web siteleri yaratır, web tasarım hizmetimiz ile hızlı sonuç almanızı sağlarız.

 

Web tasarım hizmetini Magna yönetim panelleriyle "Özel Tasarım" olarak almak istediğinizde aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz.

Magna içerik yönetim sistemleri (CMS) en modern ve güvenli PHP framework’ler ile kullanıcılara keyifli bir kullanıcı deneyimi yaşatmak için geliştirilmiştir.

Yönetim panellerimiz modülerdir; size özel esneklikler sağlar. Söz gelimi, her gün logo’nuzu değiştirmek istiyorsanız bunun için yönetim panelinde gerekli geliştirmeler yapılarak, herhangi bir yazılımcıya danışmadan süreci kolayca yönetmeniz sağlanır.

Magna CMS’li web tasarımlarımı, evrensel kabul görmüş birçok uygulama, farklı yazılım ile entegre edilebilir. Örnek vermek gerekirse, sitenizde sergileyeceğiniz hizmetleri veya ürünleri otomatik olarak bir CRM programından alabilirsiniz. Ya da farklı bir e-ticaret sitesindeki ürünleriniz sitenizde de sergilenebilir. Üstelik 3. Parti yazılımlarda yaptığınız güncellemeler anında sitenize yansır.

Web tasarım hizmetimiz dilediğiniz banka ya da platform aracılığıyla ödeme almanıza olanak sağlar. Üstelik ödeme yapacak müşterilerinizin banka kartlarına taksit imkanı sağlar.

Magna CMS temelli web tasarım hizmetimiz Google, Facebook ve benzeri mecralarda yaptığınız reklam aktivitelerinizi ölçmenize yardımcı olur.
Web tasarım hizmetimiz kurulduğumuzdan beri iki temel kritere sahiptir: Tüm tasarımlarımız responsive (mobil uyumlu) ve arama motoru dostudur (SEO uyumlu).

Temel CRM verilerini yönetim panelinde görebildiğiniz gibi dilediğiniz e-posta adreslerine yönlendirebilirsiniz.

Admin panelden sitenizde gerçekleşen aktiviteleri, web sitenizin server’ındaki CPU ve RAM verileri gibi birçok bilgiyi kontrol edebilirsiniz.

Magna CMS ile dilediğiniz kadar sayfa, kategori, ürün yaratabilir, yönetim panelinden CMS kullanıcılarını da yönetebilirsiniz.

Magna Dijital Pazarlama olarak verdiğimiz web tasarım hizmetiyle her sitenin temiz, güvenli bir biçimde kodlanmasını, test edilmesini, canlıya alınmasını, yönetim panellerimizle ilgili eğitimlerin verilmesini garanti ederiz.

İşlerimiz sayfasına giderek bazı örnek çalışmalarımızı inceleyebilir ya da referanslarımızla bizzat iletişime geçerek, yaklaşımımızı bir de onlardan dinleyebilirsiniz!

Web Tasarım hizmetimize geri dönebilir ya da Hazır Platform hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.