Kreatif Hizmetler

Çizgi altı kreatif hizmetlerimizle, güçlü bir marka oluşturmayı merkezimizde tutarak, gerçek ama dikkat çeken görsel hikayeler yazıyoruz. Her ne kadar müşterilerimizin hedeflerini göz önünde bulundurarak analitik verilerden yararlanırsak da, işlerimize onlarca yıllık deneyim, analitik sezgi, psikoloji ve yaratıcılıktan oluşan biraz sihir katıyoruz.

Beybi - Kreatif Çalışmalar

Kreatif projelerde doğru seçim biziz

Dijital pazarlama sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve Beşiktaş ofisimizde her biri alanında uzman çalışanlarımız ile her türlü kreatif projede en doğru seçim biziz! İş birliğine dayalı çalışma kültürümüz ile genç ve dinamik ekibimizin yaratıcı fikirler geliştirmesine olanak sağlıyoruz. Geleneksel çalışmalara meydan okuyor, özgür ve kreatif bir üretim sürecini teşvik ediyoruz! 

Kusursuz tasarımı yaratmak bir süreçtir

Magna öncelikle markanızın hikayesini dinler, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı tespit eder. Markanızı en iyi şekilde temsil edecek, hedef kitlenize doğru mesajı iletecek benzersiz marka kimliğinizin temel yapı taşlarını geliştirir. Bu süreçte pazar araştırması, marka konumlandırma stratejileri, prototip oluşturma, test etme adımlarını özenle takip eder ve her adımda siz müşterilerimizi bilgilendiririz. Tasarım çalışmalarımızın her birinin kurumsal imajınız ile uyumlu olmasına özen gösterir ve bu sebeple kusursuz tasarım yaratma sürecinde bütünlüklü bir strateji izleriz. 

Yaratıcı ve analitik düşünme bir arada

Kreatif çalışmalarda mevcut medya trendlerinin ve dijitalleşmenin boyutlarının göz önünde bulundurulduğu bir sürecin izlenmesi gerektiğini biliyoruz. Analitik verilerden yararlanarak hazırlanan yaratıcı tasarımların modasının hiçbir zaman geçmeyeceğinin bilinciyle adımlarımızı atıyoruz. Analitik ve yaratıcı düşüncenin ürünü olan kreatif çalışmaları müşterilerimize sunarak basmakalıp tasarımları arkamızda bırakıyoruz. Analitik ve yaratıcılık arasındaki denge sayesinde yıllar geçse bile insanlara hitap etmeye devam edecek çalışmaları garantiliyoruz. 

Dijital pazarlamada yeni bir soluk

Pazarlama sektörü her geçen gün değişmeye ve gelişmeye devam ediyor. Markaların hepsi ürün ve hizmetlerinin sektörde bir numara olmasını ister. Bu amaca ulaşmak için de çeşitli pazarlama stratejilerine başvururlar. Ancak güncel pazarlama trendleri takip edilmezse eğer stratejileri zamanla işlevsiz olur. Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak yenilikçi bakış açımız ve dinamik ekibimiz sayesinde markalarımızın stratejilerinin her zaman güncel olmasını sağlarız. 
Kreatif işlerimizin burada çok önemli bir rolü vardır. Her gün değişen trendlere uygun tasarım konseptlerini sunar ve gündemdeki fikirleri markanıza, ürün ve hizmetlerinize uyumlu olacak şekilde dönüştürürüz. Modern ve yenilikçi tasarımlarımız ile dijital pazarlama stratejisine yaratıcılık katar, fark yaratmanızı sağlarız! 

Hemen tanışalım

Yüksek rekabetin olduğu dijital medya sektöründe, markanıza uygun bir kreatif ajans bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ülkenin en çok tavsiye edilen ajanslarınızdan biri olarak yoğun emeklerimiz sonucu ulaştığımız konum, adımızın olduğu her projede gösterdiğimiz çabanın kanıtıdır. İşinizi büyütmek, dijital dünyanın olanaklarından yararlanmak için bilgili ve deneyimli ekibimize güvenebilirsiniz. 

Eğer kreatif hizmetler konusunda yardıma ihtiyacınız, işinizi nasıl büyütebileceğimizi görmek için yaratıcı bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmak istiyorsanız bizimle hemen +90 (850) 333 80 91 numaralı telefondan temasa geçebilir ya da tüm dijital pazarlama hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Peki, sizler için neler yapabiliriz?

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

İnsanların, hayvanların ve hatta renklerin bile bir kimliği varsa eğer neden markaların da bir kimliği olmasın? Sizi sektörde ayırt edecek ve hedef kitleniz tarafından fark edilmenizi sağlayacak kurumsal kimlik, markanıza dair her şeyin dahil edildiği bir yaratım süreci sonucunda oluşturulur. Peki, işinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak güçlü bir marka kimliğini biz nasıl tasarlıyoruz? 

Kurumsal kimlik, bir şirketin hedef kitlesine yansıtmak istediği imajdır. Bu imajın sizi doğru bir şekilde temsil etmesi, ürün ve hizmetlerinizle uyumlu olması ve müşterileriniz ile marka arasındaki bağı güçlendirmesi gerekir. Her müşterimiz için bu amaçlar doğrultusunda bir yol haritası çizer, özelleştirilmiş bir kurumsal kimlik tasarım sürecini takip ederiz. Öncelikle markanızı, ardından sektörünüzü ve hedef kitlenizi tanımak için çalışmalar yaparız. Sonrasında sizi de sürecin her adımına dahil ettiğimiz marka kimliği tasarımına başlarız. 

Markanızın misyon ve vizyonunu, değerlerini, tanımlayıcı özelliklerini, rakiplerinden farklılaştığı noktaları, iletişim süreçlerini ve çalışma kültürünü değerlendirerek öncelikle markanıza dair derin bir anlayış geliştiririz. Ardından hedef kitlenizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını tespit eder, sektörünüzdeki eksiklere çözüm olmanızı sağlayacak fikirler geliştiririz. Sektörde fark yaratabileceğiniz, hedef kitleniz tarafından dikkat çekebileceğiniz ve hikayeniz ile uyumlu bir kurumsal kimliğe sahip olmanızı sağlarız. 

İnsanların sizi nasıl algıladığını marka kimliği belirler ve marka kimliği ile kurulan bağ insanların şirket tercihleri üzerinde belirleyicidir. Logo, web sitesi, sosyal medya içerikleri gibi unsurlar, kurumsal kimlik tasarımınızı oluşturan somut varlıklardır. Tasarımlarınızda tutarsızlık olmaması ve müşterilerinizin markanızla kurduğu bağın zayıflamaması için bütünlüklü bir marka kimliğine ihtiyacınız vardır. 

Kurumsal kimlik tasarımı, birtakım analitik verilere dayalı yaratıcı bir süreçtir. Yazı tipi, kurumsal renk, stil seçimi gibi markanızı hayata geçirecek tasarım aşamaları vardır. Magna tasarım ekibi, marka kimliğinizin temel taşlarını oluşturacak tüm kreatif çalışmaları özenle hazırlar, bunu yaparken de hedef kitle, sektör ve trendler ile uyumlu olmasına dikkat eder. 

İşinizi başarıya götürecek kurumsal kimlik tasarımında bize güvenebilirsiniz! 

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Logo, hedef kitle ve sektörün bir marka hakkında ilk izlenim edindiği tasarım unsurudur. Dinamik, iddialı ve akılda kalıcı bir logo tasarlamanın, tutarlı marka kimliği oluşturmada ve işletmenin profesyonel bir görünüm kazanmasındaki rolünü biliyoruz. Bu sebeple hedef kitle araştırması sayesinde potansiyel müşterilerinizin bağ kurabileceği stil ve renkler hakkında detaylı bilgi ediniyor, istekleriniz ve ihtiyaçlarınızı not ediyor, marka hikayenizden ilham alıyor ve logo tasarımı hizmetimizde tüm bu faktörleri bir arada değerlendiriyoruz. 

Hedef kitlenin neye cevap vereceğini, sektörünüzde nelerin trend olduğunu araştırdığımız bir süreç sonucunda veriler elde ederiz ve ekibimizin tasarımcıları bu verileri yüksek düzey teknik bilgileri ve yenilikçi fikirleri ile görselleştirerek logo fikirlerini ortaya çıkarır. Logo fikirlerini beş temel kriter çerçevesinde değerlendiririz: sadelik, akılda kalıcılık, zamansızlık, çok yönlülük ve uyumluluk. 

Bu temel ilkeler çerçevesinde nihai logoya karar verirken şu adımlara dikkat ederiz: 

  • Dikkat dağıtıcı unsurlar barındırmayan ve kolaylıkla tanınabilir bir sadelik
  • Üzerinden zaman geçse bile iz bırakan bir akılda kalıcılık 
  • Yıllar sonra da güncelliğini koruyacak bir zamansızlık
  • Farklı ortamlar ve bağlamlara uyarlanabilen bir çok yönlülük
  • Hedef kitleye ve marka kimliğine uyumluluk

Broşür ve El İlanı Tasarımları 

El İlanı Broşür Tasarımı

Broşürler ve el ilanları; markanızı ve hizmetlerini tanıtmak için kullanabileceğiniz ve yüksek dönüşler alabileceğiniz geleneksel reklamcılık yöntemlerinden biridir. Magna Pazarlama Ajansı, insanlara ulaştırmak istediğiniz mesajı alıp anlamlı bir içeriğe dönüştürür ve onu dikkat çekici bir tasarımla baskı için hazırlar. Ürün ya da hizmetlerinizi tanıtmaya yardımcı olacak broşürler, rekabette öne çıkmanızı ve fark edilmeniz sağlar. 

İster broşür tasarımı olsun, ister el ilanı tasarımı, her çalışmamız müşterilerin dikkatini çekecek ve işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanır. Talep ettiğiniz tasarımlar, marka kimliğinize göre uyarlanır. Broşürü tasarlama aşamasında sizin özel isteklerinizi de göz önünde bulundurarak geri bildirimleriniz doğrultusunda çalışmalara yön veriyoruz. Tasarımların dikkat çekici olması kadar akılda kalıcı olmasına da özen gösteriyoruz. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi insanların hatırlayacağı şekilde tasarıma yerleştiriyor, renkleri seçiyor, her bir detayı gözden geçiriyoruz.

Broşürler ve el ilanları, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanın harika bir yoludur. Potansiyel müşterileri harekete geçirici bir içerik ve tasarım sayesinde hedeflediğiniz sonuca ulaşmanız mümkündür. Güçlü ve dikkat çekici  bir tasarım ile desteklenen ve deneyimli içerik ekibimiz tarafından hazırlanan metinler sayesinde mesajınız tüketicilere net bir şekilde ulaşır. Vurgulanmak istenen mesaj ön plana çıkarılarak, hedef kitle tarafından içeriğin anlaşılabilir olmasını sağlarız. 

Broşür ve el ilanları, daha geniş bir pazarlama kampanyasının bir parçasını oluşturabilir. Broşürler dikkatli bir şekilde hazırlanır ve dijital pazarlama stratejiniz ile birleştirilirse daha geniş kitlelere ulaşarak satışlarınızı artırabilirsiniz. Dijital pazarlama ve geleneksel pazarlama yöntemlerini birlikte kullanan Magna Pazarlama Ajansı olarak satış hedeflerinize ulaşmanızı ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. 

Fuar Stand Tasarımı

Fuar Stand Tasarımı

Sergiler ve fuarlar çok kalabalık olabildiğinden öne çıkmanız zor olabilir. Ürün ve hizmetleriniz hakkında katılımcıları bilgilendirmek için standınıza birilerinin uğraması gerekir. Bu sebeple fuar ziyaretçilerinin dikkatini çekecek, ürün ve hizmetlerinizi doğru bir şekilde tanıtacak ve mesajınızı kolaylıkla iletebilecek göze çarpan bir standa sahip olmalısınız.

Herkes bir stand kurabilir ancak güçlü bir tasarıma ve net bir mesaja sahip bir stand oluşturmak için bir uzmana ihtiyacınız vardır. Magna’nın yaratıcı fikirleri ve uzun yıllara dayanan pazarlama deneyimi sayesinde etkinliklerde büyük bir fark yaratabilirsiniz. İnsanları standınıza çekecek göz alıcı bir stand tasarımı ile fuara katılanların en çok hatırlayacağı fuar standına sahip olabilirsiniz. 

Fuardaki ziyaretçileri, potansiyel müşteri olarak düşünmelisiniz. Magna Dijital Pazarlama Ajansı, fuar stand tasarımı hizmeti ile, potansiyel müşterilerin her birini müşterinize dönüştürmek üzere mükemmel bir ortamı yaratmak için doğru ortamı oluşturur. Doğru renklerde, doğru vurgulamalarla ve doğru boyutlarda yaratılmış bir fuar stand tasarımı ile rakipleriniz arasında öne çıkmanıza yardımcı olur. 

Magna Dijital Ajans olarak uzmanlığımızı ve yaratıcılığımızı hizmetinize sunuyoruz! Katıldığınız fuar, sergi ya da çeşitli etkinliklerde şirketinizin fark edilmesini istiyorsanız hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Paket Tasarımı

Ambalaj Kutu Tasarımı

Paket tasarımı, markanıza ait ürünleri temsil edecek şekilde yaratılmalıdır. Yüksek kalitede bir tasarım sayesinde marka değerinizi artırabilir, müşteriler ile bağ kurabilir ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Paket tasarımı; ambalaj tasarımı, kutu tasarımı, etiket tasarımı ya da şişe tasarımı gibi tasarımları içerir. Markanıza uygun bir tasarım için ihtiyacınız olan tek şey uzman bir ekiptir!

Paket tasarımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, üründen ikna edici bir şekilde bahsedilmesidir. Bu da güçlü, basit ve anlaşılır bir mesaj sayesinde gerçekleşebilir. Üstelik akılda kalıcı birkaç kelimeyle ürünlerinizi daha unutulmaz kılabilirsiniz. Marka kimliğinize uygun stilde ve kurumsal renklerinizde hazırlayacağımız paket tasarımları kurumsal kimliğinizi başarıya ulaştıracaktır. 

Market ya da mağaza raflarında şık durmayan ya da profesyonel görünmeyen ambalaj tasarımları nedeniyle müşteriler ürünleri almaktan vazgeçebilir. Ürününüzü cazip kılacak bir tasarım, satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Ambalaj tasarımı meşakkatli bir iş olabilir bu yüzden işi uzmanlarına bırakmaya ne dersiniz? Yaratıcı ekibimiz, hedef kitleniz tarafından benimsenecek ve yeni tüketiciye ulaşmanıza yardımcı olacak tasarımı sizlere sunacaktır. 

Bir kutu tasarıma ihtiyacınız varsa eğer doğru adres yine Magna Ajans! Projelerde kullanmak ya da müşterilerinize ürünlerinizi göndermek üzere ihtiyacınız duyduğunuz kutuları çeşitli boyutlarda tasarlayabilir, gereksinimlerinize uygun olarak kutu tasarımını kişiselleştirebiliriz. Kurumsal renklerinizle uyumlu bir kutu kullanmanız, marka kimliğinizin tutarlılığı açısından önemlidir. Bu yüzden paket tasarımında da diğer tasarım ürünlerinize yakın bir tarzın benimsenmesi gerekir. 

Paket tasarımının başarılı olmasının anahtarı, marka kimliğiniz ile tutarlı bir biçime sahip olmasıdır. Şirketinizin kişiliği, vermek istediği mesajı ve hedef kitlesi tasarım sürecini şekillendirmelidir. Magna Dijital Ajans olarak tüm bu veriler ışığında paket tasarımlarınızı gerçekleştiriyor, bunu yaparken yaratıcılığımızdan asla ödün vermiyoruz. Kreatif çalışmalarımızda her adımımızı sağlam bir şekilde atmaya gösteriyor, sürecin çok daha sorunsuz ilerlemesini sağlıyoruz. 

Sunum Tasarımı 

Sunum Tasarımı

Bir sunum esnasında dinleyicilerin dikkatinin devamlı sunumda olmasını istersiniz. Uzun süreçleri, karmaşık konuları ya da teknik terimleri karşı tarafa aktarmak için iyi bir sunum tasarımı gerekebilir. Dikkat çekici bir sunum hazırlamak deneyim ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Eğer kendinize şu soruları soruyorsunuz sunum tasarımı konusunda desteğe ihtiyacınız var demektir:

  • Karmaşık konular sunumda nasıl görselleştirilir? 
  • Sunumda ne kadar görsel ne kadar yazı bulunmalıdır?
  • Grafikler ve istatistikler anlatımı kolaylaştırır mı? 
  • Hangi renk ve yazı tipi dinleyicilerin sunumu takip etmesini sağlar? 
  • Sunumu dikkat çekici kılacak tasarım unsurları nelerdir? 

Sunum tasarımı konusunda becerilerini çok kez kanıtlamış olan Magna çalışanları, izleyicilerinizin dikkatini dağıtmayan, sade ve basit bir tasarımda sunum hazırlayacaktır. Sunumda vermek istediğiniz mesajları, şirketinize uygun stratejik sunum tasarımlarıyla verilmesini sağlıyoruz. Marka kimliğinizi güçlendirmek ve tutarlı sunumlar oluşturmak için özel şablonları şirketinize sunuyoruz. Her türlü sunumunuzda müşterilerinize, iş ortaklarınıza ya da çalışanlarınıza etkili bir şekilde hitap etmenizde yardımcı oluyoruz. 

Teknik bilgimizi, yaratıcılıkla birleştirerek sunum tasarımlarını hayata geçiriyoruz. Dinleyenleri etkisi altına alacak ve aynı zamanda kafalarını karıştırmayacak bir sadelikte sunumlar tasarlamakta uzmanız! Kreatif ekibimiz sunumunuzu zenginleştirmek için görselleri doğru şekilde yerleştirir, özel simgeler ve çizimler tasarlayarak sunumunuza kişiselleştirilmiş dokunuşlar katar. Samimi, resmi, renkli ya da basit tarzlarda olabilecek sunum tasarımlarını; sunum konunuz, hedef kitleniz ya da marka kimliğiniz gibi etmenleri değerlendirerek hazırlar. 

Sunum tasarımlarımız sayesinde Powerpoint’te geçirdiğiniz zamandan tasarruf etmenizi de sağlıyoruz. Sunumların son güne bırakılması stresini tahmin edebiliyoruz ve bu yüzden size sunum tasarımlarını dilediğiniz teslim tarihinde iletme taahhüttü veriyoruz. Titiz, yaratıcı ve mesajınıza uygun sunum tasarımları için hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz!

Çizim ve Animasyon

 

Dijital Pazarlama ve Kreatif İşlerimiz sayfasına geri dönebilir ya da Hayfene Baharat'a hazırladığımız Tanıtım Broşürüyle nasıl değer kattığımızı inceleyebilirsiniz.

Magna Dijital Pazarlama Ajansı’nda tutkulu ve çok yönlü illüstratör ekibimiz, mesajınıza ve marka kimliğinize uygun yaratıcı çizim ve animasyonları sizler için hazırlayacaktır. Tüm tasarım süreçlerimizde olduğu gibi burada da ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda çalışarak her adımımızda sizi bilgilendirmeyi ihmal etmeyeceğiz. Sosyal medya tasarımları, web tasarımı ya da aklınıza gelebilecek her türlü tasarımda yetenekli ekibimiz size özel çizimler ve animasyonlar yaratacaktır. 

Dijital pazarlama stratejinize doğru bir şekilde eklenmiş kreatif çalışmalar, hedef kitleniz ne olursa olsun onları büyülemenin yollarından biridir. Etkilemek istediğiniz gruba on dakikalık monolog konuşmadan ibaret olan bir videoyu sunmaktansa hareketli görüntüler, yaratıcı illüstrasyonlar, gifler ve çeşitli görsellerin dahil olduğu bir çalışmayı sunmayı tercih etmeniz daha akıllıca olacaktır. Böylece ürün ve hizmetleriniz daha cazip bir şekilde tanıtılacak, markanız ile tüketicilerin bağ kurması kolaylaşacaktır. Yaratıcı görsel unsurlar, tüketicilerin satın alma kararında düşündüğünüzden daha büyük role sahiptir! 

Dijital animasyon ve çizim, çok yönlü pazarlama araçlarındandır. Çizim ve animasyonları internet sitelerine, sosyal medya postlarına ve hatta e-posta kampanyalarına ekleyerek stratejinizin bir parçası haline getirebiliriz. Markanızın dikkat çekmesi ve mesajınızın etkili bir şekilde iletilebilmesi için yaratıcı bir animasyon faydalı olacaktır çünkü ürün ya da hizmetlerinizin yalnızca bilgilendirici bir görsel olarak temsil edilmesi dikkat çekici değildir. Animasyon ve çizim hedef kitlenizde merak uyandırmak için tercih etmek isteyeceğiniz güçlü araçlardandır. Bu araçlar bilgiyi, yaratıcılık ve eğlence ile birleştirmenize yardımcı olur. 

2D animasyon, 3D animasyon ve stop-motion animasyon gibi çeşitleri bulunan animasyon çalışmaları; ürünlerinizi sergilemenin, nasıl çalıştıklarını açıklamanın ve potansiyel müşterileri harekete geçirip satın almayı gerçekleştirmeleri için ilham vermenin harika bir yolu olacaktır. 

Siz de hemen şimdi hikayenizi anlatmak için yaratıcı bir animasyon ya da çizim fikrini hayata geçirebilirsiniz! Bizimle çalışmak ya da hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz!
 

Hizmetlerimiz sayfamıza geri dönebilir SEO Hizmetlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz inceleyebilirsiniz.