Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı hizmetlerimiz sosyal medyada anında sonuç almanıza yardımcı olur. Ürün veya hizmetlerinizi, ilgilenebilecek binlerce kişiye ulaştırır. Tıpkı arama motoru reklamcılığı gibi, minimum maliyetle maksimum fayda sağlayacak optimize çözümler sunar.

 

Sosyal medya reklamcılığı, günümüzde en uygun maliyetli reklamcılık modellerinden biridir. Maliyetleri geleneksel medyayla kıyaslanmayacak kadar düşük olup, üstelik net olarak ölçülebilir. Demografik bilgilerden, kullanılan cihazlara kadar geniş ama bir o kadar da odaklı hedeflemeye imkân tanır.
Magna Dijital Pazarlama, müşterilerinizin ilgi alanlarına, çevrimiçi davranışlarına, mesleklerine, yaşlarına, gelir düzeylerine göre efektif reklamlar düzenlemenize yardımcı olur. Kampanyalarınızı Influencer’larla destekler. Facebook, Instagram, Linkedin gibi farklı platformlara yönelik farklı reklam stratejileri hazırlar, tüm reklamları optimize biçimde yönetir.

İş modeliniz ister B2B ister B2C ister B2B2C olsun, sosyal medya reklamcılığı hizmetimiz ile size uygun sosyal medya platformları tespit eder, doğru ses tonuyla hedef kitlenize ulaşırız; sizlere yeni fırsatlar yaratır, satışlarınızı arttırırız.

 

 

 

 

Dijital Reklamcılık hizmetimize geri dönebilir ya da Arama Motoru Reklamcılığı ve Entegre Dijital Reklamcılık Çözümlerimizi de inceleyebilirsiniz.