Hazır Platformlar

Açık kaynak kodlu web tasarım hizmetlerimizle bütçenize uygun çözümler sunarız.

 

Wordpress

WordPress, GPL lisanslı, PHP ve MySQL kullanılarak yazılmış açık kaynaklı bir yayın sistemidir. WordPress kullanarak kısa süre içinde istenilen bir sunucuya kurulum yapılabilir, bir site hayata geçirilebilir. 

WordPress kendine özgü bir yönetim paneline sahiptir. Dolayısıyla yeni bir yönetim paneli kodlanmayacağı için wordpress ile web tasarım süreci daha hızlı yol alır. WordPress dünyanın en yaygın içerik yönetim sistemi olmakla beraber kendine has bazı avantaj ve dezavantajlara sahiptir.

Magna Dijital Pazarlama olarak wordpress temelli web tasarım alanında da oldukça tecrübeliyiz. Tıpkı kendi yönetim panellerimizle verdiğimiz hizmet gibi WordPress temelli hazır tasarımlarımızla hedef müşterilerinize en iyi kullanıcı deneyimini yaşatırız!

Diğer PHP Sistemler

WordPress dışındaki diğer açık kaynak kodlu hazır PHP sistemleriyle tasarladığımız sitelerle işlevsel ve modern web siteleri yaratır, hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı oluruz. Dilerseniz örnek çalışamalarımızı inceleyebilir ya da referanslarımızla bizzat iletişime geçerek, yaklaşımımızı bir de onlardan dinleyebilirsiniz!

 

 

Web Tasarım hizmetimize geri dönebilir ya da Özel Proje hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.