Yaklaşımımız

Beraberce, adım adım, her gün daha iyiye!

Kurumların ilham verici sonuçlar elde etmesine yardımcı olan yaratıcı dijital pazarlama ve performans ajansıyız.

Bir an için düşünün, ya bugün dünden daha iyi bir performans elde ederseniz? Her gün bir önceki günün üzerine koyarak adım adım daha iyiye giderseniz, ne kazanırsınız? 

Dijital stratejilerden, markalara, web sitelerinden, içeriklere ve dijital pazarlama programlarına kadar yarattığımız her şey gelişmeye devam etmek için tasarlanır. Onlarca, hatta yüzlerce matematiksel veriyi anlaşılır hale getirerek, özel çözümler kullanarak her gün karşımıza çıkan problemleri çözer, her gün bir önceki güne göre gelişim sağlarız. Çünkü gerçek dijital etki yaratıcılık, emek ve zanaat gerektirir.

“NEDEN?” diye sormak, “NEDEN?” diye düşünmek, dinlemek, analiz etmek, “NEDEN?” diye merak etmek mümkün olduğunca çok farklı perspektiften düşünmemize olanak tanır. Her gün “NASIL” sorusunu sormak her gün daha iyi bir performans sunmamıza yardımcı olur. İşte, bu perspektifle Türkiye'nin en iyi dijital pazarlama ajansları arasına girdik; bu perspektifle onlarca başarı hikayesi ve mutlu müşteri biriktirdik.

Yaratıcı Dijital Performans Pazarlama Nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, yaratıcı dijital performans pazarlaması, mevcut “En İyi Uygulamaların” sorgulamadan kabul ve uygulamasından ziyade “Daha İyi Uygulamaların” tutkulu ve sürekli bir arayışıdır.

En iyi uygulamalar kabullenmektir, daha iyi uygulamalar var olan performansla yetinmemek, her gün daha fazlasını istemektir. Bu yaklaşım, dünyayı yeniden keşfetmek değil, dünyayı optimize etmektir. Bugün bildiğiniz her şey değişiyor, gelişiyor kısaca daha iyi oluyor. Rekabet edebilmeniz için sizin de her gün bir önceki güne göre daha iyi olmanız gerekir.

Sonuçta, pazarlama insan davranışı ile şekillenir. Ancak insan davranışı değişir. 10-15 sene önceki alışkanlıklarınızı düşünün! Bir an bile durduğunuzda en iyi uygulamalar geçmişte sonuç aldığınız hoş anılara dönüşür. İşte bu yüzden uygulamalarımızı her gün daha iyi hale getirmek için çaba sarf ediyoruz.

İşte bu yüzden en iyi uygulamalar, temeldir, başlangıç noktasıdır. Verileri, tüm verileri analiz etmek yetmez. Hızlı, yaratıcı, performans sağlayan çözümler bulmak, her gün üzerine koymak, bir önceki güne göre daha iyi çözümler bulmak gerekir.

Bizler, müşterilerinizin şu anda tam olarak nasıl davrandıklarını ve bunun sürekli olarak nasıl değiştiğini görmek için yeterli ve gerçek zamanlı veriye sahibiz. Bunları analiz edecek tecrübeye sahibiz. En önemlisi yüzlerce veriyi analiz edip, anlaşılır hale getirerek her gün yeni çözümler üretecek tutkuya sahibiz. Yol haritamız aşağıdaki gibi…

Analiz

Önce dinleriz. Sizi dinleriz, hayallerinizi dinleriz, amacınızı dinleriz. Ardından müşterilerinizi, rakiplerinizi, sektörünüzü inceleriz. Sadece lokal rakiplerinizi değil, global rakiplerinizi, global sektörünüzü inceleriz. Onlarca, yüzlerce hatta bazen binlerce veriye ulaşırız. Kısaca 360 derecelik bir yaklaşımla Pazar araştırması yaparız.

Strateji

Tüm bu verileri anlaşılır hale getiririz. Sizinle yan yana oturur, her bir veri setinin üzerinden tek tek geçer, tüm analizlerimizi sizlerle paylaşırız. Ardından sizi tekrar dinleriz. Tüm bu çalışmaların tek bir amacı var. Eksiksiz bir dijital pazarlama stratejisi çıkarmak! Yani:

  • Hedef kitlenize uygun en doğru platformları seçmek.
  • En doğru kitleye en doğru ses tonuyla ulaşmanızı sağlamak.
  • Sizi müşterilerinize daha görünür ve daha erişilebilir hale getirmek.
  • Müşterilerinizin tam da ihtiyacı olan şeyleri sunmanızı sağlamak.
  • Müşterilerinizi bir marka savunucunuz haline getirmek.
  • Tüm bunları yaparken de minimum maliyetle optimum sonuçları almanızı sağlamak.

Uygulama

Sizlerle beraber belirlenen stratejiyi tamamen kendi kaynaklarımızla, biz uygularız. Her aşamayı öncesinde, sonrasında tekrar tekrar analiz ederiz. Karşımıza çıkan her probleme yaratıcı çözümler buluruz. Her gün bir önceki günün üzerine koyarak ilerleriz. Üstelik tüm yaptıklarımızı, matematiksel verilerle sizlere düzenli olarak sunarız. 

Optimizasyon

Stratejimizi hızlı bir şekilde uygulamak, yeri geldiğinde hızlı bir biçimde değiştirmek için sizlerle haftalık veya aylık toplantılar yaparız. Matematiksel verilere dayanan sonuçlar sunarız, çözüm ve önerilerimizi paylaşırız. Her gün bir önceki güne göre gelişim sağlamak için her uygulamamızı optimize ederiz.

Raporlama

Daima ölçülebilir çözümler sunarız. Tüm platformları sizin adınıza şeffaf bir biçimde yönetiriz. Attığımız her adımı düzenli olarak raporlarız, ya da evrensel platformlardan anlık olarak izlemenizi sağlarız. Böylece hangi yöntemden ne sonuç alındığını net olarak görebilir, her adımı takip edebilir, gelişimi sizler de kolayca ölçebilirsiniz.

Evet, çok emek sarf ederiz. Her bir web sayfanızla tek tek uğraşırız. Her bir müşterinizle tek tek ilgileniriz. Her platformdaki stratejinizi hiç durmaksızın daima optimize ederek uygularız. Çünkü işimizi çok seviyoruz.

Bizi göre dijital pazarlama bir tutkudur, rakamlara dayanan bir sanattır!