E-İhracat Danışmanlık Hizmetleri

E-ihracat, ürünlerin online satış kanalları (internet sitesi, elektronik pazaryerleri, Instagram, Facebook vb.) üzerinden yurt dışında bulunan bireysel (B2C) ya da kurumsal (B2B) müşterilere satılması ile gerçekleştirilen ticarettir. Müşterilere yapılan satışın ardından KDV’siz satış faturası düzenlenip, bu siparişin mikro ihracat yoluyla ve Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı (ETGB) düzenlenerek çıkışı sağlandığında e-ihracat gerçekleşmiş olur.

 

Klasik ihracata kıyasla birçok avantajı bulunan e-ihracat konusunda firmalarımızın tüm çalıştay, toplantı ve eğitimlerde dile getirdiği en önemli sorun bilgi eksikliğidir. Pazarlar konusunda doğru ve doyurucu bilgiye ulaşamama, hedef kitlenin iyi analiz edilememesi, kullanıcı davranışlarının (satın alma davranışları vb.) yeteri kadar ölçülememesi, rekabet hakkında analitik verilerin elde edilememesi gibi birçok sorun firmaların e-ihracat süreçlerini negatif biçimde etkilemektedir.

Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak verdiğimiz e-ihracat danışmanlık hizmetleri tam da bu noktada devreye girerek tüm dünyada en doğru verilere ulaşmanıza, doğru hedef kitleye uygun ürünleri yapınıza uygun global platformlarda sunmanıza yardımcı olur.

Vermiş olduğumuz eihracat hizmetleri “hangi ülkelerde ürünlerimi satabilirim, çalışmayı planladığım ülkelerdeki rekabet seviyesi nedir, tüketicilerin davranışları nelerdir, hangi dijital pazarlama araçlarını kullanmalıyım, hangi platformlarda ve Pazar yerlerinde yer almalıyım?” gibi birçok sorunuza en doğru cevapları sunar.

E-İhracat Pazar Araştırması: Magna Dijital Pazarlama olarak E-İhracat Pazar Araştırması hizmetimizle tüm dünyadaki ihracat potansiyelinizin ortaya çıkartılmasını, ürün ve hizmetlerinize uygun hedef kitlenin belirlenmesini, iletişim kurulacak ve satış yapılacak kişilerin tanınmasını, satış yapılacak global ve yerel platformların tespit edilmesini, rakiplerinizin belirlenmesini ve bu rakiplerin detaylıca analiz edilmesini sağlarız.

E-İhracat Danışmanlık Hizmetleri

E-ihracat Web Tasarım ve (Optimizasyon) İyileştirme Hizmetleri: Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak verdiğimiz E-ihracat Web Tasarım ve İyileştirme Hizmetleri hedef pazarlara ulaşmanız için özel, kreatif, işlevsel, güvenli ve modern web siteleri yaratmaktan, var olan web sitelerinin revizyon ve optimizasyon hizmetlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsar.

E-İhracat Reklam Hizmetleri: Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak verdiğimiz E-İhracat Reklam Hizmetleri ile hedef pazarlarda en kısa zamanda, en az maliyetle, en doğru müşteriye ulaşmanızı ve optimum sonuçları almanıza yardımcı oluruz.

E-İhracat Sosyal Medya Yönetimi: Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak verdiğimiz E-İhracat Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti doğru bir strateji ve planlama ile tüm dünyada nitelikli potansiyel müşterilerle bağlantı kurmanıza yardımcı olur. 

E-İhracat Lojistik Hizmeti: Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak verdiğimiz E-İhracat Lojistik Hizmetleri, Amerika ve İngiltere’de şirket kurulumundan ürünlerin depolanması ve nihai kullanıcıya sevkiyatlarına kadar geniş bir yelpazede bir çok avantaj sunar.

E-İhracat Global Pazar Yeri Yönetimi: Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak E-ihracat Global Pazar Yeri Yönetimi hizmetimizle hedeflediğiniz ülkelerde söz sahibi global mecralarda var olmanızı sağlar, tanıtım sayfalarından ürün girişlerine kadar yaratılan her sayfayı optimize eder, reklamlardan müşteri edinimine kadar tüm süreçleri yönetiriz.

Diğer Dijital Pazarlama Hizmetlerimizle size nasıl değer katabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

 

Benzer Hizmetler

 • E-İhracat Pazar Araştırması

  Hi&

 • E-ihracat Web Tasarım ve Optimizasyon Hizmetleri

  E-İ

 • E-İhracat Reklam Hizmetleri

  Kap

 • E-İhracat Sosyal Medya Yönetimi

  E-i

 • E-İhracat Lojistik Hizmeti

  E-i

 • E-İhracat Global Pazar Yeri Yönetimi

  T&u