E-ihracat Web Tasarım ve Optimizasyon Hizmetleri

E-İhracat; bir ürün ya da hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle, herhangi bir internet sitesi üzerinden tüm dünyaya ticaret yapmanızı veya sipariş almanızı sağlayan bir ticaret yöntemidir.

 

E-İhracat kapsamında kendi ürünlerinizi aracı bir firmaya ihtiyaç duymadan direkt kendi web siteniz üzerinden alıcılarla buluşturabilir ya da aracı bir platform aracılığıyla ürün ve hizmetlerini satışa sunabilirsiniz. Ancak, e-ihracat sürecinde pazar yerlerini kullansanız bile internet sitenizi yurt dışına açmanız hayati önem arz eder.

E-ihracat Web Tasarım ve (Optimizasyon) İyileştirme Hizmetleri: Bir internet sitesinin yurt dışına açılması, sadece hedeflenen piyasalardaki dillerle hizmet verilmesini kapsamaz. Web sitesinin arama motorlarına uygunluğu, satış yapılmak istenen ülkelerdeki tüketici alışkanlıklarına göre olarak dizayn edilmesi, hedef ülkelerdeki görünürlüğü, reklam ya da sosyal medya çalışmaları için uygunluğu, localization yani hedef bölge için yerelleşmesi gibi birçok kriteri içerir.

Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak verdiğimiz E-ihracat Web Tasarım ve İyileştirme Hizmetleri hedef pazarlara ulaşmanız için özel, kreatif, işlevsel, güvenli ve modern web siteleri yaratmaktan, var olan web sitelerinin revizyon ve optimizasyon hizmetlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsar.

Özellikle stratejik bir pazarlama planı doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz arama motoru optimizasyonu ve içerik pazarlama hizmetlerimizle hedef ülkelerde daha görünür olmanızı sağlar, ürün ve hizmetlerinizin organik olarak doğru kitleye ulaşmasına yardımcı oluruz. 

Artık ben de ürün ve hizmetlerimle yurt dışına açılmak, satışlarımı yurt dışına kaydırmak istiyorum diyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Unutmayın, işletmenizin hacmi ve boyutu ne olursa olsun dünyanın dört bir yanındaki müşterilere ulaşabilir, doğru bir analiz ve uygulama süreciyle global rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

 

E-İhracat Danışmanlık Hizmetleri sayfamıza geri dönebilir ya da  E-İhracat Reklam Hizmetlerimizle size nasıl değer katabileceğimizi öğrenebilirsiniz.