• Sosyal Medya Pazarlama
  Sosyal Medya Pazarlama
 • İçerik Pazarlaması
  İçerik Pazarlaması
 • Seo Hizmetleri
  Seo Hizmetleri
 • Web Tasarım
  Web Tasarım
 • Dijital Reklamcılık
  Dijital Reklamcılık
 • Kreatif Hizmetler
  Kreatif Hizmetler
 • SEO Analiz
  SEO Analiz
 • Dijital Pazarlama Danışmanlığı
  Dijital Pazarlama Danışmanlığı
 • Dijital Pazarlama Eğitimleri
  Dijital Pazarlama Eğitimleri
 • E-İhracat Danışmanlık Hizmetleri
  E-İhracat Danışmanlık Hizmetleri

Dijital Pazarlama Hizmetleri ve Kreatif Hizmetler

Magna Dijital Pazarlama, kreatif hizmetlerin yanı sıra dijital pazarlama hizmetleri konusunda uzmanlaşmış, deneyimli bir ajans olarak ihtiyacın belirlenmesi, ihtiyaca yönelik çalışmaların yapılması ve sonuçların analiz edilerek raporlanmasına kadar geçen süreçte her biri konusunda uzman kadrosu ile uçtan uca çözümler üretir.

Tıpkı yukarıdaki parçalardan birinin bile eksik olması halinde resmin tamamlanamayacağı gibi Magna Dijital Pazarlama tarafından sizlere sunulan hizmetlerden birinin bile eksik olması hedefinize ulaşmanızı zorlaştıracaktır.

Dijital Pazarlama bir bütündür. Tüm araçları eş zamanlı olarak kullandığınız zaman en doğru müşteriye, en kısa zamanda, en az maliyetle ulaşarak hedeflerinizi gerçekleştirirsiniz.

Peki, Sizin Bir Dijital Pazarlama Hedefiniz Var mı? Gelin, Magna Ajans tarafından sunulan dijital pazarlama hizmetleriyle çevrimiçi pazarlamanın avantajlarından yararlanın!

 Merak Ettikleriniz

Dijital pazarlama hizmetleri, arama motorları, sosyal medya ve diğer ücretli platformlarda çevrimiçi olarak işletmenizin pazarlanmasına veya reklamının yapılmasına yardımcı olan profesyonel hizmetlerdir. Dijital pazarlama hizmeti basılı veya televizyon gibi geleneksel pazarlama kanallarından farklı olarak yalnızca dijital kanallara odaklanırlar.

Web tasarım, içerik pazarlaması, arama motoru optimizasyonu, SEM yani search engine marketing ve sosyal medya reklamcılığı da dahil olmak üzere internet reklamcılığı, sosyal medya yönetimi en yaygın dijital pazarlama hizmetlerindendir.

SEO: Search Engine Optimization ibaresinin kısaltılmış hali olup Türkçede "arama motoru optimizasyonu" olarak kullanılır. Bu hizmet sitenizin alakalı aramalar için görünürlüğünü artırmak adına yapılan iyileştirme işlemlerini kapsar. Hiç kuşkusuz internet sitenizin sayfaları arama sonuçlarında ne kadar görünür olursa, hem potansiyel hem de mevcut müşterileri işletmenize çekme olasılığınız bir o kadar artar.

İçerik Pazarlaması: Content Marketing ya da İçerik Pazarlama, kurumunuzun hedeflediği potansiyel müşteriler için faydalı yani alıcıların bir ihtiyacına cevap veren içerik oluşturmaya dayalı bir dijital pazarlama aktivitesidir. Burada asıl amaç, nitelikli hedef kitleden gelen organik web sitesi trafiğini artırmak ardından bu kitleye hedeflenen aksiyonu yaptırmaktır. İçerik pazarlamaya yardımcı olacak araçlar en başta SEO olmak üzere sosyal medya ve dijital reklamcılıktır. Özellikle SEO ve içerik pazarlama hizmetleri iyi kurgulandığında markanıza çok ciddi bir değer katar, satış rakamlarınızı net bir biçimde yukarı çıkartır.

Dijital Reklamcılık: Bu hizmetin en önemli alt başlıklarından biri olan PPC Pazarlama, reklam verenlerin, reklamları tıklandıkça ödeme yaptığı bir çevrimiçi reklamcılık modelidir. Sosyal medya reklamcılığı ise hedef kitlelere ulaşmak için sosyal medya platformlarında ücretli reklam kampanyalarının yürütüldüğü bir dijital pazarlama dalıdır. Dijital reklamcılık içerisinde pazaryeri reklamları, online gazeteler gibi diğer dijital mecralardaki reklamlar da yer alır.

Sosyal Medya Yönetimi: Sosyal medya yönetimi, sosyal medya platformlarında yayınlanan içeriği oluşturma, planlama, analiz etme, dinleme ve bunlarla etkileşim kurma sürecidir. Sosyal medya yönetimi, maliyet, erişim, kullanıcılar ve performans anlamında kurumlara ciddi faydalar sağlar.

Web Tasarım: İster bir ürün satın ister bir hizmet pazarlayın, mobil uyumlu, iyi optimize edilmiş, içerik pazarlama ile desteklenmiş, Google Analytics ya da Yandex Metrika gibi araçlarla kusursuz bir biçimde analiz edilebilen bir web sitesi hedefinize giden yoldaki en önemli yapı taşıdır. Web sitenizin çekici olması önem arz eder; ancak aynı zamanda da size para kazandırması gerekir. Bu bakımdan Magna Dijital Pazarlama gibi deneyimli bir Ajansdan web tasarım hizmeti almak sektörünüze özel, kreatif, işlevsel, güvenli ve modern bir web sitesine sahip olmanızı garanti eder.
 

İşletmeniz neden dijital pazarlama hizmeti almalı diye düşünüyorsanız işte size çevrimiçi pazarlamanın en temel faydaları:

Dijital pazarlama hizmeti uygun maliyetlidir: Dijital pazarlama, geleneksel pazarlama yöntemlerine göre bütçe açısından daha az maliyetli ve çok daha esnektir. Söz gelimi, PPC reklamcılığı ile yalnızca reklamınız tıklandığında ödeme yaparsınız. SEO yani arama motoru optimizasyonu ile doğru anahtar kelimeleri hedefleyen faydalı, optimize edilmiş içerik oluşturursanız, müşterileriniz arama yaptığında sizi görür, ciddi maliyetler yaratmadan trafik kazanabilirsiniz.

Dijital pazarlama hizmeti ölçülebilir: Hangisi olursa olsun, bir dijital pazarlama hizmeti interneti ve dijital teknolojileri kullandığı için sonuçlarınızı takip etmek kolaydır. Öte yandan geleneksel reklamcılık yöntemleriyle, kampanyaları gerçek dünya sonuçlarıyla ilişkilendirmek çok daha zordur.

Dijital pazarlama hizmetleri hassas hedeflemeye olanak tanır: Magna Ajans gibi yetkin dijital pazarlama ajansları tarafından temin edilen çevrimiçi pazarlama hizmetleriyle, hedef kitlenize ulaşmak çok daha kolaydır. Örneğin demografik bilgilere, geçmişteki çevrimiçi etkinliklere, ilgi alanlarına göre müşteri olma olasılığı en yüksek olan kitleye ulaşabilir kampanyalarınızı daha etkili ve uygun maliyetli yönetebilirsiniz.

Dijital pazarlama esnektir: Veri topladıkça ve işletmeniz için neyin işe yaradığı hakkında daha fazla bilgi edindikçe, kampanyalarınızı optimize edebilir, işe yaramayan aktiviteleri anında durdurabilir ya da iyileştirebilirsiniz. Geleneksel pazarlama yöntemlerinde bir reklam panosunu kolay kolay değiştiremezken, sadece bir reklam kampanyası için onlarca A/B testi yapabilir, anında dilediğiniz değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital pazarlama kullanıcılara bulundukları yerde ulaşır: Dijital pazarlama hizmetleri, insanlara ilgi duydukları konuları okurken, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi edinirken ve alışveriş yaparken bulundukları yere ulaşmanızı sağlar.