E-İhracat Global Pazar Yeri Yönetimi

Tüm dünyada, hiç azımsanmayacak kadar tüketici global pazaryerlerini daha güvenilir ve daha pratik bulduğu için, dünyadaki e-ticaret hacminin %60’ı global pazaryerlerinde gerçekleşiyor.

 

E-ihracat sürecinde internet sitesini hedef pazarlara göre optimize etmek kadar global pazaryerlerinde olmak ve bu pazaryerlerini optimize bir biçimde yönetmek de önem arz eder.

E-İhracat Global Pazar Yeri YönetimiBugün internet, tüketicilerin kolayca, küresel olarak çevrimiçi alışveriş yapmalarına olanak sağlıyor. Ancak tüketiciler kendi ülkelerinde olmayan ya da çok pahalı olabilecek ürün ve hizmetleri, önce çok uluslu satıcılara ev sahipliği yapan elektronik pazaryerlerinden sonra diğer ülkelerdeki internet sitelerinden talep ediyor. Dolayısıyla çevrimiçi alışveriş yapmayı standardize eden ve daha güvenilir olmasını sağlayan global pazaryerleri hem B2B, hem de B2C iş yapan firmaların çok daha hızlı ihracat yapmasına yardımcı oluyor.

Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak E-ihracat Global Pazar Yeri Yönetimi hizmetimizle hedeflediğiniz ülkelerde söz sahibi global mecralarda var olmanızı sağlar, tanıtım sayfalarından ürün girişlerine kadar yaratılan her sayfayı optimize eder, reklamlardan müşteri edinimine kadar tüm süreçleri yönetiriz.

Artık ben de global pazaryerlerinde ürünlerimi satmak istiyorum diyorsanız hemen Magna Dijital Pazarlama ile iletişime geçin!

Unutmayın, işletmenizin hacmi ve boyutu ne olursa olsun dünyanın dört bir yanındaki müşterilere ulaşabilir, doğru bir analiz ve uygulama süreciyle global rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.
 

E-İhracat Danışmanlık Hizmetleri sayfamıza geri dönebilir ya da diğer Dijital Pazarlama Hizmetlerimizle size nasıl değer katabileceğimizi öğrenebilirsiniz.