Sağlık Turizmi Sosyal Medya Pazarlaması

Sağlık turizmi sosyal medya ajansı olarak, sosyal medya kanallarının sağlık kaynaklarına ve bilgilerine erişimdeki engelleri ortadan kaldırdığının farkındayız. Yakın zamanda yapılan araştırmalar, hastaların ciddi bir oranının, belirli bir hastanede veya sağlık kuruluşunda tedavi görme kararını sosyal medyadan teyit ettiğini ortaya çıkardı. Hele ki farklı bir ülkede tedavi olma kararı verecek hastaların sosyal medya kanallarında araştırma yapması kaçınılmaz. 

Sağlık turizminde tıbbi uygulamalara yönelik Sosyal Medya Pazarlaması, markanız ile hedef kitlenizin Facebook, Instagram, Linkedin vb. gibi sosyal platformlar aracılığıyla kalıcı bir bağ kurmasını ve markanızın yeni potansiyel hastalara ulaşmasını sağlar. Unutmayın, tüm dünyadaki potansiyel hastalarına aradığı reklam materyali değil güvendir.  Videolar, grafikler, resimlerle hastaların merak ettiği konulara cevap verdiğiniz sürece etkileşiminiz artacaktır.

Sağlık Turizmi Sosyal Medya Yönetimi ve Pazarlaması

Sağlık turizmi konusunda uzman sosyal medya yöneticilerimiz strateji oluşturmaktan, içerik planlamaya, hedefe uygun görsel ve video üretiminden moderasyona kadar çok geniş bir çerçevede hizmet verir.

Türkiye’nin en büyük sağlık kurumlarına içerik hizmeti veren içerik pazarlama ekibimiz markanızın rekabet ortamında doğru şekilde farklılaşmasını sağlar. Etkileşimi teşvik eden paylaşımlarımız tüm dünyadaki hedef kitlenizin markanıza güven duymasını  ve markanızla sağlıklı bir bağ kurmanıza yardımcı olur.

Sağlık turizmi sosyal medya yönetimi ve pazarlaması hizmetimiz ile amacımız sosyal medya kanallarındaki marka bilinirliğinizi arttırmak, markanızı potansiyel hedef kitleye ulaştırmak ve mevcut kitleniz ile aranızdaki bağı kuvvetlendirmek olduğu kadar diğer dijital araçlarınıza da destek olmaktır. Etkin bir sağlık turizmi sosyal medya yönetimi web sitenizin dönüşüm oranını arttırdığı kadar dijital reklamlarınızın da daha az maliyetle daha çok hastaya ulaşmasına yardımcı olur. 

Gelin, şimdi deneyimli bir Sağlık Turizmi Sosyal Medya Ajansı olan Magna Dijital ile tanışın, sosyal medya hesaplarınızı en güçlü dijital varlıklarınız arasına sokun. 

Tüm Sağlık Turizmi Dijital Pazarlama Hizmetlerimizi inceleyebilir ya da Sağlık Turizmi SEO Hizmetlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.