# YARATICI DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI

en iyi dijital pazarlama ajansı
01

Hakkımızda

Biz Ne Yapıyoruz?

Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak, dijital büyümenizi hızlandırmak için danışmanlığı ve bir ajansın yaratıcılığını harmanlayarak hizmet veriyoruz. Dijital pazarlama analiz ve stratejinin oluşturulması ile başlar.

Çünkü, dijital pazarlama stratejisi ve yol haritası belli olan firmalar olmayanlara oranla çok daha hızlı hedeflerine ulaşır.

Eğer hala bir stratejiniz yoksa, var ama emin değilseniz, işin uzmanlarından danışmanlık almak aynı zamanda analizinden, web tasarımına, reklamdan optimizasyona bütünleşik hizmet almak isterseniz sizlerle tanışmaktan memnuniyet duyarız.

Gelin sizin için dijital başarının formülünü beraber oluşturalım.

 • İçerik Pazarlaması İçerik Pazarlaması

  Senelerdir başarıyla yürüttüğümüz inbound marketing hizmetlerimiz ile potansiyel müşterilerinize ulaşır kalıcı, ölçülebilir sonuçlar almanızı sağlarız.

 • Seo Hizmetleri Seo Hizmetleri

  Önce sektörünüzü, rakiplerinizi ve sizi analiz ederiz, ardından sizlere özel benzersiz bir strateji yaratır, hedeflediğiniz 100’lerce anahtar kelimede sonuç almanızı sağlarız.

 • Web Tasarım Web Tasarım

  İşletmeniz için sektörünüze özel, kreatif, işlevsel, mobil uyumlu güvenli ve modern web siteleri yaratır, hedef müşterilerinize daha kolay ulaşmanıza imkan tanırız.

 • Dijital Reklamcılık Dijital Reklamcılık

  İnternet reklamcılığı hizmetlerimiz ile en kısa zamanda, en az maliyetle, en doğru müşteriye ulaşmanızı ve optimum sonuçları almanıza yardımcı oluruz.

 • Sosyal Medya Yönetimi Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal medya yönetimi like almak değil, markanız ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek, hedef müşterileriniz ile bağ kurmak, efektif ve kalıcı bir diyalog başlatmaktır.

 • Kreatif Hizmetler Kreatif Hizmetler

  Magna Dijital Pazarlama olarak çizgi altı kreatif hizmetlerimizle, güçlü bir marka oluşturmayı merkezimizde tutarak, gerçek, dikkat çeken görsel hikayeler yazıyoruz.

 • SEO Analiz SEO Analiz

  Matematiksel verilerle markanızın, rakiplerinizin güçlü ve zayıf yönlerini bulur, sektörünüzdeki en iyi uygulamaları çıkartır, net bir fotoğraf sunarız.

 • Dijital Pazarlama Danışmanlığı Dijital Pazarlama Danışmanlığı

  Bazen yetkin bir kadronun dokunuşu çok şey değiştirir. Magna Dijital, katma değerli çözümler ve optimize dijital danışmanlık konusunda uzmanlaşmıştır.

 • Dijital Pazarlama Eğitimleri Dijital Pazarlama Eğitimleri

  Eğitimlerimizle partnerlerimize, dijital pazarlama performansını artırmak isteyen her sektördeki pazarlama ekiplerine, A’dan Z’ye dijital pazarlama dünyasını anlatıyoruz.

Hizmetlerimiz

02 İncele
Bego Implant - Web Sitesi Yenileme
Bego Implant
NN Hayat ve Emeklilik - Web Projesi
NN Hayat ve Emeklilik
Özerden - Web Tasarım
Özerden Plastik
BEYBİ – Web Tasarım
Beybi Eldiven
Kervan Gıda - Tanıtım Animasyon
Kervan Gıda
Tur Assist Mapfre - İkinci El Garanti - Web Tasarım
MAPFRE ASISTENCIA
Dijital Pazarlama Ajansı ile Oluşturulan Stratejinin Önemi Faktörü Paylaşım Tarihi : 23.05.2019

Dijital Pazarlama Ajansı ile Oluşturulan Stratejinin Önemi Faktörü

İyi bir dijital pazarlama ajansı ile oluşturulan dijital pazarlama planı işiniz için önemli bir araçtır. Çünkü kusursuz bir dijital bir pazarlama planı geliştirmek, işinizi neyin benzersiz kıldığını ve çeşitli dijital ka...

Devam Et:

Dijital Pazarlama Nedir? Nasıl Yapılır? Dijital Pazarlama Hakkında Tüm Merak Edilenler

Hangi ölçekte olursa olsun, günümüzde hiçbir işletme dijital pazarlama gibi sınırları olmayan bir dünyayı göz ardı edemez. Öyle bir dünya ki, tüm potansiyel müşterileriniz orada ve siz tüm bu müşterilere kendinizi tanıtma y...

Devam Et:
Paylaşım Tarihi : 17.01.2022 Dijital Pazarlama Nedir? Nasıl Yapılır? Dijital Pazarlama Hakkında Tüm Merak Edilenler

Blog Yazıları

04 İncele

Yorumlar

05

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

Merak Ettikleriniz

Dijital pazarlama, potansiyel müşterilere ürün veya hizmetlerin dijital kanallar aracılığıyla pazarlanmasıdır. Dijital pazarlama için en çok kullanılan kanallar ya da platformlar, en başta web siteleri olmak kaydıyla sosyal medya platformları, mobil uygulamalar, e-posta, web uygulamaları, arama motorları veya radyo, televizyon gibi yaygın dijital mecralardır.
Sadece bir web sitesiyle bile yeni pazarlar bulabilir, küresel ölçekte ticaret yapabilirsiniz. Doğru bir dijital pazarlama stratejisine dayanan bir dijital pazarlama kampanyası, en doğru müşterilere, en doğru zamanda, geleneksel pazarlama yöntemlerinden çok daha düşük bir maliyetle ulaşmanıza yardımcı olur. Hedef kitlenizi oldukça hassas bir biçimde tanımlayabilir, kolayca segmentasyon yapabilirsiniz. Üstelik tüm dijital pazarlama faaliyetleri izlenebilir, ölçümlenebilir yani yaptığınız yatırımın getirisini net bir biçimde hesaplamanıza imkân tanır. Çoğunlukla verilere dayalı faaliyetleri kapsadığından her an optimize edilebilir. Dijital pazarlama kişiye özel tanıtım faaliyetlerine de imkân verir. Bir yandan yeni müşterilere ulaşmanızı sağlarken diğer yandan mevcut müşterilerinizle diyaloğunuzu arttırmanıza yardımcı olur.
Hangi sektörde olursa olsun, günümüzde bir işletmeyi büyütmenin yolu çevrimiçi pazarlama aktivitelerinden geçer. Çevrimiçi pazarlama aktivitelerinin başarısı da iyi bir dijital pazarlama stratejisine bağlıdır. Etkin bir Dijital Pazarlama Stratejisi, hedeflerinizi belirler, buna bağlı olarak hedef kitlenizi tanımlar, hedef pazarı analiz eder, rakiplerinizi inceler, işletmenizin kusursuz bir SWOT analinizi çıkarır, ideal müşteri profilini belirler, ardından dijital pazarlama kanallarını ve potansiyel müşterilerinizin nasıl sizden alışveriş yapabileceğini tanımlar. Kısaca tüm dijital varlıklarınıza daha değerli ziyaretçiler çekmenize, daha fazla potansiyel müşteri kazanmanıza ve daha çok dönüşüm sağlamanıza yani şirketinizi büyütmenize yardımcı olur.
En başta web siteniz olmak üzere, SEO yani arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama, SEM yani arama motoru reklamcılığı en sık kullanılan dijital pazarlama araçlarındandır. Ayrıca E-mail pazarlama, Mobil pazarlama ve satış ortaklığı da markanın sektörüne ve işleyişine göre kullanılan diğer dijital pazarlama araçlarıdır.
Yukarıda dijital pazarlama araçları olarak da anılan dijital pazarlama çeşitleri ana hatlarıyla content marketing yani içerik pazarlaması, SEO yani arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlaması, SEM yani arama motoru reklamcılığı, E-Posta pazarlama, video pazarlama, satış ortaklığı ve mobil pazarlama olarak listelenebilir. Henüz bir inovasyon olarak kabul edilen Sanal Gerçeklik Pazarlaması da Metaverse kavramının hayatımıza girmesiyle markanızı modern bir fikirle ilişkilendirmenize ve işinizi zamanınızın ötesinde yenilikçi bir konuma getirmenize yardımcı olabilir.
Yukarıda bahsi geçen dijital pazarlama araçları ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan her türlü dijital pazarlama faaliyeti aynı zamanda bir dijital pazarlama çözümüdür. Dijital pazarlama çözümleri, marka bilinirliğinizi arttırabilir, müşterilerinizin farkındalığını artırabilir, web sitenize aldığınız odaklı trafiği arttırabilir, yeni satış fırsatları yaratabilir, sosyal medya, web sitesi gibi dijital platformlardaki dönüşümlerinizi yukarı çıkartabilir, markanız ile müşterileriniz arasında, zaman içinde büyümeye ve güçlenmeye devam eden güçlü bir bağ oluşturabilir.
Dijital pazarlama ajansları, yukarıda bahsi geçen web siteleri, sosyal medya mecraları, arama motorları gibi dijital pazarlama araçlarını kullanarak sizin adınıza kurumunuzun ya da markanızın dijital pazarlama faaliyetlerini yürütür.
Hangi dijital pazarlama aracının ne şekilde kullanılacağı markanıza, işletmenize, hedeflenen kitlelere, bütçenize ve en nihayetinde hedefinize göre değişiklik gösterir. Dolayısıyla en doğru dijital pazarlama araçlarının seçmek, en uygun maliyetle, en doğru kitleye ulaşmak ve maksimum getiri sağlamak uzmanlık gerektirir. Dijital pazarlama ajansları arasından deneyimi, tecrübesi, yurt içi ve yurt dışındaki 100’lerce referansıyla ayrılan Magna Dijital Pazarlama Ajansı en doğru müşteriye, en doğru zamanda, en uygun maliyetle ulaşmanızı sağlar; kurumunuzun net karını arttırır!
Dijital pazarlama danışmanlığı icrayı yani dijital pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesini kapsamaz, bir işletmenin veya markanın doğru yönde ilerlemesine yardımcı olur. Söz gelimi, sosyal medya kanallarının yönetimi, reklam kampanyalarının yönetimi, optimizasyon çalışmalarının gerçekleştirilmesi dijital pazarlama danışmanlığı kapsamına girmez. Dijital pazarlama danışmanı, detaylı analizler yaparak, kayıpları tespit eder, fırsatları görür, yeni stratejiler geliştirir kısaca bir işletmenin veya markanın istediği kanallarda büyümesine yardımcı olacak fikir ve stratejiler sunar. Dolayısıyla dijital pazarlama danışmanının çevrimiçi pazarlama kanallarından yararlanma konusunda uzmanlaşmış olması gerekir. Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak 10 yıla yaklaşan deneyimimizle birçok markaya dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti de veriyoruz. İşlerimiz sayfamızı ziyaret ederek Ticaret Bakanlığı ve İHKİB ile gerçekleştirdiğimiz bu kapsamdaki projelerimizi inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte, ortaya koyduğumuz stratejilerin uygulanmasında zorluk yaşayan, uygulama anlamında kendi kaynakları yeterli olmayan müşterilerimize diledikleri zaman icra konusunda da yardımcı oluruz.
Dijital reklam ajansı kısaca, işletmelere dijital tabanlı reklam hizmetleri sunan bir şirket olarak tanımlanır. Bir dijital reklam ajansı, müşterilerinin sosyal medya, arama motoru, programatik reklamlar gibi dijital reklamlarını tüm yönleriyle oluşturma, planlama ve yönetme misyonuna sahiptir. Dijital reklam ajansları, satışları artırarak bir işletmeyi büyütmeye yardımcı olabilecek dijital reklam çözümleri sunar; dijital pazarlama ajansları ise aynı misyonla pazarlama stratejisi geliştirmekten, web tasarımına, dijital reklamlardan, sosyal medya yönetimine, içerik pazarlamadan arama motoru optimizasyonuna kadar çok daha geniş bir çerçevede hizmet verir.
En basit tanımıyla dijital reklam ajansı, reklam içeriğinin oluşturulması ve dijital reklam mecralarında yayınlanması konusunda uzmanlaşmışken bu faaliyetler dijital pazarlama ajanslarının verdiği hizmetlerden sadece bir kısmını oluşturur. Dijital pazarlama ajansı pazar araştırması ve analizi, marka stratejisi gibi genel faaliyetlerinin yanı sıra web tasarımı, içerik pazarlama, seo, sosyal medya, dijital reklam ve e-ticaret çözümleriyle analitik ve yaratıcı becerileri kullanarak, tüm dijital mecralarda etkili pazarlama kampanyaları geliştirir.
Dijital pazarlama ajansları kısaca dijital ajans olarak da tanımlanır. Dolayısıyla dijital ajanslar, web tasarımı, seo, sosyal medya pazarlaması, sem, e-ticaret çözümleri, ve e-posta pazarlama gibi çok çeşitli hizmetler sunarlar.

Merak Ettikleriniz

06

Magna Dijital Pazarlama Ajansını Tercih Edenler

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Cookie kullanılmasını tercih etmezseniz tarayıcınızın ayarlarından Cookie’leri silebilir ya da engelleyebilirsiniz.

Tamam Çerez Politikası