Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Bazen yetkin bir kadronun dokunuşu çok şey değiştirir. Magna dijital, katma değerli çözümler ve dijital pazarlama danışamnlığı konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Magna Ajans olarak Dijital Pazarlama Danışmanlığı kapsamında hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir.

Hiç kuşkusuz, günümüzün rekabetçi ve karmaşık pazarlarında işletmeler hedef müşterilerini çekmek için geçmişe kıyasla çok daha fazla mücadele ediyor. Bu mücadelenin en çetin kısmı da dijital platformlarda gerçekleşiyor. Magna ailesi olarak Dijital Pazarlamanın birbirinden ayrılmaz bir çok parçadan oluşan bir bütün olduğuna inanıyoruz. Kalıcı başarının da arama motoru optimizasyonu, sosyal medya, djital reklam, içerik pazarlaması, e-mail pazarlama gibi tüm araçların aynı amaç için, efektif bir strateji dahilinde, bir bütün olarak kullanılmasıyla sağlandığını çok iyi biliyoruz. 

Dijital Pazarlama Ajansı olarak dünyanın her yerindeki müşterilere çok çeşitli dijital hizmetler veriyoruz. Her müşterimize de kalıcı bir başarı elde etmek için dijital pazarlama stratejisi ile başlayan ve yukarıda detaylandırılan kalemlerle devam eden dijital pazarlama hizmetlerinin bir bütün olarak sağlanması gerektiğini anlatıyoruz.

Öte yandan dijital ihtiyaçlarını kendi ekipleriyle ya da farklı ajanslarla gideren bir çok müşteri ile karşılaşıyoruz. İşte bu noktada devreye giren dijital pazarlama danışmanlığı kapsamındaki hizmetlerimiz, müşterilerimizin:

  • Hedeflerin doğruluğunu teyit etmelerine,
  • İşletmelerinin ya da markalarının çevrimiçi hedeflere ulaşmakta ne kadar başarılı olduklarını ölçmelerine,
  • Daha iyi sonuçlar için farklı stratejiler geliştirmelerine,
  • Hedefledikleri platformlarda büyümelerine yardımcı olur.

Bazen müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını nasıl daha efektif bir biçimde kullanabileceklerini gösteririz, bazen reklamlarla ilintili satışa dönme oranlarını nasıl arttırabileceklerini anlatırız, bazen verileri nasıl ve ne şekilde değerlendirmeleri gerektiğini gösteririz, bazen de satışlarını, trafiklerini, takipçilerini nasıl arttırabileceklerini öğretiriz.

Dijital pazarlama danışmanlığı yürütmeyi ve uygulamayı kapsamaz. Söz gelimi danışmanlar sosyal medya kanallarınızda bir paylaşım yapmaz, Google Ads ya da Facebook kampanyalarınızı yönetmez, web sitenizi optimize etmez. Detaylı analizler yaparak, kayıpları tespit eder, fırsatları görür, yeni stratejiler geliştirir kısaca bir işletmenin veya markanın istediği kanallarda büyümesine yardımcı olacak fikir ve stratejiler sunar.

Bununla birlikte, ortaya koyduğumuz stratejilerin uygulanmasında zorluk yaşayan, uygulama anlamında kendi kaynakları yeterli olmayan müşterilerimize diledikleri zaman icra konusunda da yardımcı oluruz. Bu noktada devreye giren dijital pazarlama ajansı kapsamındaki hizmetlerimiz bazen daha iyi ölçümlemek adına web sitesinin farklı bir platforma entegre edilmesini, bazen reklam kampanyalarının bizzat iyileştirilmesini bazen de bir bütün olarak web sitesini optimize edilmesini temin eder.

Çünkü Magna Dijital Pazarlama Ajansı olarak, analiz etmek, yeni stratejiler geliştirmek, tüm dijital süreçleri ve platformları optimize etmek hatta eğitim vermek konusunda oldukça deneyimli bir kadroya sahibiz.

Linki tıklayarak tüm Dijital Pazarlama Hizmetlerimizle size nasıl değer katabileceğimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Benzer Hizmetler

  • SEO Danışmanlığı

  • Sosyal Medya Danışmanlığı

  • Entegre Dijital Pazarlama Danışmanlığı

  • Dijital Reklamcılık Danışmanlığı