Web Tasarım

Magna Dijital Pazarlama ve Web tasarım Ajansı olarak 10 yıldır, kurumsal web tasarım hizmetimiz ile müşterilerimize çarpıcı web siteleri yaratıyoruz, müşterilerimizin hedef kitlelerine ulaşmasına ve onların ilgisini çekmelerine yardımcı oluyoruz!

Beybi - Web Tasarım

 

Beybi Plastik’in web sitesi artık çok daha modern, çok daha kreatif! 
 

Beybi Plastik, 1949 yılında kurulduğu günden bugüne; kişisel koruyucu iş güvenliği eldivenleri, muayene eldivenleri üretim ve satışı, steril cerrahi eldivenler ve medikal sarf malzemeler satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin konusunda lider firması Beybi, daha modern, daha kullanışlı, tamamen yönetilebilir bir web sitesi tasarımı için Ajansımızla irtibata geçmiş, bu bağlamda hem tasarım hem de yönetim paneline yönelik tüm müşteri ihtiyaçları tek tek tespit edilmiş, tüm tasarım ve kodlama süreci müşterinin taleplerine göre özelleştirilmiştir. Bugün, Beybi Plastik A.Ş, esnek yönetim panelimiz Magna CMS sayesinde tüm ürünlerini özgürce yönetebiliyor ve ihtiyaçlarına özel tasarlanan modüllerle çok daha modern ve çok daha kreatif bir web sitesiyle dijital pazarlama faaliyetlerine devam ediyor.

Web Tasarım | Çünkü Başka Sen Yok

 

NN Hayat ve Emeklilik yeni web sitesi ile 6 ayda 0’dan aylık 100.000 organik ziyaretçiye ulaştı!
 

NN Hayat ve Emeklilik, ağırlıklı Avrupa'da olmak üzere 18 ülkede güçlü varlığa ve 170 yılı aşkın köklü bir mirasa sahip sigorta ve yatırım yönetimi şirketi olan NN Group'un bünyesinde faaliyet gösteren bir sigorta firmasıdır. Çünkü Başka Sen Yok projesini bir web sitesi ile desteklemek isteyen kurum Ajansımızla irtibata geçmiş, açık kaynak kodlu bir alt yapı seçilerek çok kısa zamanda firmaya SEO uyumlu bir web sitesi temin edilmiştir. Arama motoru optimizasyonu ve  İçerik Pazarlama çalışmalarıyla da desteklenen site tam 6 ay içerisinde 0’dan aylık 100.000 organik ziyaretçiye ulaşmıştır. 

Oldukça deneyimli bir dijital pazarlama ve web tasarım ajansı olarak işletmenizin dijital dünyada başarıya ulaşması için profesyonel ve etkileyici web tasarım hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza ve sektörünüze özel, kreatif, işlevsel, güvenli, kullanıcı dostu ve mobil uyumlu web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarımı konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bizimle hemen +90 (850) 333 80 91 numaralı telefondan temasa geçebilirsiniz.

    

                                                                                                       Bilgi Almak İçin Tıklayınız

 

Kurumsal Web Tasarımı | Bego İmplant


Bego Implant web sitesini yeniledi, binlerce müşteriye ulaşmaya başladı!
 

1890 yılından beri faaliyet gösteren BEGO Implant, dişhekimliği endüstrisinde olağanüstü bir üne sahip, küresel ölçekte faaliyet gösteren bir şirkettir. Web sitesini yönetmekte zorlanan firma hem daha modern hem de %100 yönetilebilir bir web sitesi talebiyle Ajansımızla irtibata geçmiştir. Tamamen müşterinin özel ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlanan web sitesine eğitim modülü, On-line ameliyat destek randevusu, On-line sipariş formu, online ödeme modülleri eklenmiş birçok banka ile sanal pos entegrasyonu yapılmıştır. Müşteriye SEO uyumlu bir web sitesi temin edildiğinden organik trafik 1 sene içerisinde 10’lar seviyesinden aylık 2.000 seviyesine çıkmıştır. 

Web Tasarım ve Kodlama Hizmeti | ZKTECO


ZKTeco yeni web sitesiyle 6 ayda organik trafiğini %300 arttırdı!
 

180’den fazla ülkede faaliyet gösteren ZKTeco dünyanın önde gelen parmak izi ve yüz tanıma sistemlerini geliştiren bir firmadır. Kurumsal web tasarım hizmeti arayışında olan firma Ajansımızla irtibata geçmiş, ardından çok kısa bir süre zarfında müşteriye modern, SEO uyumlu bir web sitesi temin edilmiştir. Tamamen markanın özel ihtiyaçlarına göre bir yönetim paneli kodlanmış, firmanın talebi doğrultusunda siteye B2B modülü de eklenmiş, dolayısıyla ZKTeco'nun bayileriyle düzenli olarak iletişimde kalabileceği bir sistem dizayn edilmiştir. Temel optimizasyon hizmetimizden de faydalanan marka 6 ay içerisinde onlarca kelimede ilk sayfaya çıkarak organik trafiğini 3’e katlamıştır.

Başarılı bir web tasarım hizmeti için neden Magna Dijital'i tercih etmelisiniz?

Birinci sınıf web tasarım ajansı olarak, sizin için şu hizmetleri sağlıyoruz:web tasarım ve kodlama hizmeti

Özgün ve modern tasarımlar
Kullanıcı dostu arayüzler
Mobil uyumlu ve hızlı yüklenen sayfalar
SEO dostu yapı ve içerik
Etkili içerik yönetim sistemleri
Güçlü e-ticaret çözümleri
7/24 teknik destek

Web tasarım sürecimiz önce şirket kültürünüz, vizyonunuz ve hedefleriniz hakkında konuşarak başlar. Mevcut siteniz de teknik olarak analiz edildikten sonra benzersiz ihtiyaçlarınızı ve tarzınızı karşılayan özgün tasarımlar sunarak devam eder. Tasarımlarımız arasından en beğendiğinizle ilerler, kısa zamanda web sitenizi teslim ederiz. Teslim ettiğimiz web siteleri müşterilerimize özeldir çünkü adım adım müşterilerimizle tasarlanır.

Kurulduğumuz yıldan beri Web Tasarım ve Kodlama Hizmetimizde bu iki kriterden asla vazgeçmedik: Tüm tasarımlarımız responsive yani mobil uyumlu ve arama motoru dostudur. Esnek yönetim panellerimizle, sizlere %100'e yakın özgürlük sağlar, dilediğiniz alanı kolayca değiştirme, kaldırma ve yönetme imkanı tanırız. Her sitenin temiz, güvenli bir biçimde kodlanmasını, test edilmesini, canlıya alınmasını, yönetim panellerimizle ilgili eğitimlerin verilmesini garanti ederiz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Özel Web Tasarımı

en iyi web tasarım ajansıWeb siteniz en büyük çevrimiçi varlığınız, dijital dünyadaki ana geminizdir. Bir web sitesini güçlü bir satış ve pazarlama aracına dönüştürmek de önce tasarımla başlar ardından yazılım teknolojisiyle devam eder. Yazılım teknolojisi sadece güvenli, modern bir web sitesini değil esnek ve kolay kullanılabilir bir içerik yönetim sistemini (CMS) de içerir.

Magna Dijital Pazarlama ve Web Tasarım Ajansı olarak özel tasarım geliştirmekteki yılların deneyimiyle, işletmeniz ve sektörünüz için özelleştirilmiş, işlevsel ve modern web siteleri yaratır, hızlı sonuç almanızı sağlarız. Bunun için sizlere sunduğumuz birçok yönetim paneli vardır. Markanızın amaçlarına en uygun olanı seçer, her panelimizle teslim aldığınız web sitesini, bizler olmadan da kolayca yönetmenizi sağlarız.

Hayatınızı kolaylaştıran, ihtiyacınıza uygun olarak özelleştirilen MAGNA İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ:

Kolay anlaşılır,
Kolay yönetilir,
Üst seviyede esneklik sağlar,
Temel SEO ve CRM alanlarına sahiptir,
İsteğe bağlı olarak 3. parti yazılımlarla entegre edilebilir.

Hazır Platformlarla Web Tasarım Hizmeti

WordPress, dünya çapında milyonlarca web sitesi için tercih edilen bir içerik yönetim sistemidir. WordPress web tasarım hizmetimiz ile kısa zamanda kullanıcı dostu, profesyonel ve özelleştirilebilir bir web sitesine sahip olabilirsiniz. İşte WordPress web tasarımının avantajları:

Esneklik: WordPress, farklı sektörler ve işletme büyüklükleri için uygun çözümler sunar. İster bir blog, ister e-ticaret sitesi olsun, WordPress ile her türlü projeyi başarıyla hayata geçirebilirsiniz.

Kullanıcı dostu: WordPress, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. İçeriğinizi düzenlemek, sayfalar eklemek ve medya yüklemek için teknik bilgiye ihtiyaç duymadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özelleştirilebilirlik: Binlerce tema ve eklenti sayesinde, WordPress ile istediğiniz tasarımı ve işlevselliği sağlayabilirsiniz. Web sitenizi işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir ve büyüdükçe yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

SEO dostu: WordPress, SEO dostu bir yapıya sahiptir ve Google gibi arama motorları tarafından kolayca taranabilir. Ayrıca, SEO eklentileri ile sıralamanızı iyileştirmek ve daha fazla organik trafik elde etmek için sayfa optimizasyonu yapabilirsiniz.

WordPress web tasarım hizmetimiz ile işletmenizin dijital dünyada başarıya ulaşmasını sağlayabilir ve hızlıca güçlü bir online varlık inşa edebilirsiniz.

Üstelik WordPress dışındaki diğer açık kaynak kodlu hazır PHP sistemleriyle tasarladığımız sitelerle de işlevsel ve modern web siteleri yaratır, hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı oluruz. Dilerseniz gerçekleştirdiğimiz diğer web tasarım projelerimizi inceleyebilir ya da referanslarımızla bizzat iletişime geçerek, yaklaşımımızı bir de onlardan dinleyebilirsiniz!

Teknik Destek ve Bakım Hizmetleri

Web sitenizin sürekurumsal web tasarım hizmetikli güncel ve performansının en üst düzeyde olması önemlidir. Web tasarım ajansı olarak, sizler için tasarladığımız web siteleri için teknik destek ve düzenli bakım hizmetleri sunarız, böylece işletmeniz sorunsuz bir şekilde büyümeye devam eder.

Unutmayın, yıllar boyunca özellikle kurumsal web tasarım alanındaki deneyimimiz bizlere onlarca mutlu müşteri kazandırdı. Arzu ederseniz referanslarımızla bizzat iletişime geçebilir, yaklaşımımızı bir de onlardan dinleyebilirsiniz!

 

Özel Proje ve Hazır Platform hizmetlerimizi de inceleyebilir ya da tüm Dijital Pazarlama Hizmetlerimizle size nasıl değer katabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

 

Benzer Hizmetler