Kâr ettiren   Responsive Özgün web sayfaları

15 yıllık Ajans tecrübesini Dijital Pazarlama’nın dinamikleri ile birleştirerek, müşterilerinin hayal ettikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla Art Reklamcılık’ın grup şirketi olarak kurulmuştur.

Biz her iş fikri ve hedefin yeni bir yol ve yaşam için yaratıcı bir fikir olarak çıktığının bilincindeyiz. Bu fikirleri ve hedeflerinizi, en iyi bildiğimiz ve inandığımız dijital pazarlama çözümlerimiz ile destekler, başarılı olmanıza yardımcı oluruz.


MAGNA EKİBİ

Tasarımcılarımız, Grafikerlerimiz , İçerik Yöneticilerimiz, Uygulama Geliştiricilerimiz, Sosyal Medya ve Proje Yöneticilerimizin hepsi ilgili bölümlerden mezun ve yetkinlerini yürütülen proje için kullanabilen, yönlendirme yapabilen, iş ortaklarını anlayan ve ihtiyaçlarını analiz edip uygulamasını yapabilecek arkadaşlardan oluşmaktadır.

Magna ekibi müşteri memnunyeti odaklı çalışan, ekip olmanın sağlayacağı faydayı bilen ve mutlu çalışma ortamının verimliğini yansıtan ve sürekli gelişime inanan bir ailedir.

FARKINDAYIZ

Satış ve Pazarlama tecrübesinin, müşterinin pazarlama stratejisi ve hedeflerini daha net anlama ve yönlendirebilme için önemli olduğunun,
Optimize içerik pazarlaması olmayan bir sosyal medya yönetiminin faydadan çok zarar getireceğininin,
Yüksek reklam bütçeleri kullanılsa da, iyi bir müşteri deneyimini desteklemeyen, müşterilere kolay ve keyifli bir dolaşım sağlamayan bir web sitesinini satın almaya yönlendirmeyeceğinin,
Ürünlerinizi internet ortamında arayan bir potansiyel müşterinizin size ulaşamama durumunda, firma imaj ve güvenilirliğinin olumsuz etkileneceğinin,
En önemlisi beraber çalıştığımız firmalara işortağı ve bizim firmamız olarak bakmazsak başarılı olamayacağımızın ve bunu düzenli raporlama ile göstermek zorunda olduğumuzun FARKINDAYIZ!